Cantu – Unics Kazan Maç Analizi! (4 Mart)

neca

Süpriz bir şekilde 2.turdan çıkmayı başaran İtalyan Cantu takımı bugün kendi saha ve seyircisi önünde Unics’i ağırlayacak.2.turda içeride oynadığı 3 maçı da farklı kazandılar.Darius Odom Eurocup ta farklı bir performans sergiliyor.Shermadini ve S.Gentile’nin de artan bir form grafikleri var.Geçtiğimiz sezon bu salonda oynadıkları 18 maçı da kazanmışlardı.Bu sezon ki grafikleri de takdir edilecek cinsten.

 

Rus ekibi Unıcs ise Euroleague’den şanssız bir şekilde elendikten sonra Eurocup’ta daha olumlu işler yapıyor.Kendi liginde karşılaştıkları zayıf ekipleri farklı geçen ekibin sayı yükünü Cerrels,Langford,Sanikidze ve Fischer üstleniyor.Sezon başındaki o dağınık görüntüleri yerine daha pozitif bir basketbol oynamaktalar.Bunun nedeni koç değişikliği.2. turda oynadıkları karşılaşmalarda da göründü ki bu sezon Eurocup’un gizli favorilerinden iyi bir oyun kimyaları var ve bunu sahaya da yansıtırlarsa istedikleri amaca ulaşırlar.

 

2 takımın da oyun karakteri rakibe göre oynamak İtalya’da oynanacak ilk karşılaşmada kemik seslerinin duyulduğu sert bir mücadele izleriz.

Tahmin: Alt (146.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın