Cantu – Sassari Maç Analizi! (9 Kasım)

necaCantu takımı evinde aslan dışarıda kedi konumunda. Evinde farklı bir kimliğe bürünüyorlar. Evlerinde oynadıkları karşılaşmalarda çabuk hücum edip fazla top kullanma şansıyla maçta üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Geçen hafta evinde oynadıkları maçta da 89 sayı buldular ve geçen seneden beri evinde oynadıkları 17 maçın hepsini hepsini kazandılar. Hafta içi Dijon deplasmanına gidip farklı mağlup oldular ve Avrupa Kupalarında iddiaları kalmadı. Tüm dikkatlerini lige çevirdiler ve ilk maçlarında gerekli önemi verip kazanmak isteyeceklerdir.

Sassari takımı ligde oynadığı 4 maçın sonunda buldukları sayı ortalaması 86 yedikleri sayı ortalaması ise 78. Çok kolay sayı yiyebilme özelliğine sahip. Zaten hafta içi oynadıkları Real Madrid maçında tam 115 sayı yediler. Sassari’nin bu maçta da sayı yemekten kaçamaycağı aynı zamanda Real Madrid gibi dişli savunması olan ekibe bile 95 sayı atmaları göz onunda bulundurulursa bugün oynayacakları maçta da oyun planlarından vazgeçmeyip atarak kazanma taktiğini benimseyecektir.

2 takımın geçen sezon yaptığı mücadelerin ikisi de üste taşınmış. Bu maçta gerek Sassari takımının oyunu gerek Cantu takımının iç saha performansını ele alırsak yüksek skor beklemek yanlış olmaz.

Tahmin: 166.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın