Canik Bld. – Abdullah Gül Üni. Maç Analizi! (23 Ekim)

giray-ozkanCanik Bld. lige en çok hazırlık maçı oynayarak hazırlanan ekip durumunda. 16 hazırlık maçı yapan ekip bu dönemde baş antrenörünü de yitirdi maalesef. Koçlarının vefatının ardından salonlarının adı Mehmet Can Öztürk Spor Salonu olarak değişti. Misura’nın magazinsel yanı sebebiyle dolu tribünler önünde olacaklar. 16 hazırlık maçında 9 kez kazandılar. Kadroya Miray Şahin (İstanbul Üniversitesi), Viktoria Mircheva (İstanbul Üniversitesi), Luca Ivankovic (Beşiktaş), Hülya Çoklar (Fenerbahçe), Shay Murphy (Tango Bourges), Antonija Misura Sandric (Touluse), Tuğba Taşçı (Mersin BŞB.), Naignouma Coulibaly (Spar Citylift Girona), Elina Babkina’yı ekleyerek yeni bir takım yarattılar.

AGÜ yeni sponsoru Bellona ile Süper Lig’e başladı. Kadroya Ann Wauters (Galatasaray), Ayşegül Günay (Galatasaray), Jelena Dubljevic (Galatasaray), Tanisha Wright (Maccabi Ashdod), Dila Aşkın (Ormanspor), Gizem Sezer (Yakın Doğu Üniversitesi), Tuğçe Canbaz, Janset Sayım (Adana ASKİ) isimleri eklendi. 15 hazırlık maçında 4 kez kazandılar.

Canik Bld. rakibinden daha iyi gözüken bir kadro. Ayrıca hazırlık dönemi sonunda 2 ekipte düşük skorlu maçlar oynadı. Önceliğim MS 1 ardından alt öneriyorum.

Tahmin: MS 1 (-4.5h)

İlginizi Çekebilir

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (24 Mayıs)

Boston Celtics sahasındaki 2 maçıda rahat kazanarak 2-0 öne geçmişti. Ancak deplasmandaki 2 maçı kaybetti. …

Bir Cevap Yazın