Canarias – Sevilla Maç Analizi! (1 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu

Ev sahibi takım 13 galibiyetle 9.sırada ve playoff şanslarını sürdürebilmek için özellikle kendi sahalarındaki maçları kazanmaları gerekiyor, hata yapmamaları lazım. Koç Vidorreta’nın öğrencileri haftaiçinde pota altında da Gagic takviyesini yaparak playoffu ne kadar çok istediklerini biraz daha göstermiş oldular. Son 3 maçlarını kaybettiler ve bir çıkış arıyorlar. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ortalama 151 sayı çıkıyor ama bunun aksine son 3 iç saha maçlarının tamamında 158 sayı barajı geçildi, hücumda hayli formdalar son maçlarda.

Sevilla’nın matematiksel olarak palyoff şansı devam ediyor ama bir galibiyet serisi yakalamaları şart ki bunun yanında rakiplerinin de hata yapması gerekecek. Son 3 maçlarından ikisini kazanmayı başardılar. Bamforth, Hakanson ve Nachbar bu maçta da koç Casimiro’nun en önemli kozları olacaklar. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 162 sayı çıktı ve evlerinden uzakta oynadıkları son 3 maçın ikisinde 158 sayı barajı geçildi.

Ligin hücum potansiyeli yüksek iki takımının mücadelesinde Sevilla’nın tempoyu yükseltmek isteyeceğini ve kendi sahasında seyirci desteği ile beraber Tenerife’nin buna ayak uyduracağını düşünüyorum. 158 toplam sayı baremi geçilir.

Tahmin: Üst (158.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Real Madrid Maç Analizi! (19 Haziran)

İspanya Ligi Lega Endesa’nın finalleri sürprizle başladı. İlk maçta kaybeden taraf olan son Euroleague şampiyonu …

Bir Cevap Yazın