Canarias – Bilbao Maç Analizi! (15 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluCanarias 15 galibiyetle 10.sırada ve son iki maçtan iki galibiyet çıkarabilirlerse matematiksel olarak şansları var playoff için. Son 3 maçlarından 2 galibiyet çıkardılar ve moralliler. Richotti, Beiran ve Abromaitis koç Vidorreta’nın en önemli kozları olacaklar. Kendi sahalarında oynadkları son 3 maçtan ikisinde 155 sayı barajı geçildi. Sezon genelinde evlerinde oynadıkları maçlarda ortalama 150 sayı çıktı.

Bilbao 16 galibiyetle 9.sırada ve onlarında son iki maçta alacağı galibiyetler playoffa girmelerini sağlayabilir. Ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve pek iyi durumda değiller. Mumbru, Hannah ve Bertans takımın en dikkat çeken isimleri. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçtan ikisinde 155 sayı barajı geçildi. Sezon boyunca da deplasmanda oynadıkları maçlardan ortalama 155 sayı çıktı.

Playoff yarışında iki takım için de çok kritik bir maç ve savunmayı iyi yaptıklarında kazanabilen iki takımı izleyeceğiz bu maçta. 75 sayıyı geçenin kazanacağını düşünüyorum ve İspanya liginin ortalamalarının altında düşük skorlu bir maç bekliyorum.

Tahmin: Alt (155.5)

İlginizi Çekebilir

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder Maç Analizi! (24 Nisan)

Utah Jazz seride ev sahibi avantajını alamamıştı. İlk maçı Oklahoma’da 8 sayı farkla kaybetmesine rağmen …

Bir Cevap Yazın