Cagliari – Lazio Maç Analizi! (4 Nisan)

neca

Düşme potasında yer alan Cagliari bugün kendi sahasında Lazio’yu ağırlayacak.Cagliari şuan 21 puanla 18. sırada bulunuyor.Son 9 maçından galibiyet çıkaramadılar. Kötü gidişatın ardından çareyi teknik direkdör de buldular ve Zola’nın yerine Zdenek Zeman getirildi.Sezon başında Zeman la başlamışlardı ancak Zola gelmişti şimdi ise Zola gitti Zeman geldi.Takımın karo kalitesi iyi olmasına rağmen bir türlü o istenilen havayı yakalayamadılar.

 

Lazio ise şuan 3. sırada bulunuyor ve üstteki takımların formsuzluğu neticesinde bir anda iştahı kabardı.2. sırada bulunan Romanın sadece 1 puan gerisinde bulunan Lazio son 6 maçını kazandı.Yaşlı kurt Mıroslav Klose eski günlerinde olduğu gibi gollerine devam ediyor.Deplasman da oynadıkları son 7 maçta gol bulmayı başardılar.

 

2 takımında hedefi farklı olsa da amacı aynı 3 puan.2 takımda şiddetle puana ihtiyacı var.Taraf bahsinde deplasman ekibine yakın olsam da kritik bir maç olacağı ve geriye düşenin maçı bırakmayacağını düşünüyorum.Karşılıklı goller seçeneği cazip.

Tahmin: KG Var (1.50)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın