Büyükçekmece – Türk Telekom Maç Analizi! (30 Ocak)

unver-erturkErteleme maçında karşı karşıya gelen Demir İnşaat Büyükçekmece ve Türk Telekom 2. yarının ilk karşılaşmasında tekrar karşı karşıya geliyor. Kurallar gereği erteleme maçında ilk hafta kadroda bulunmayan isimlerin oynayamadığı mücadelede Büyükçekmece adına Türkiye Kupasına katılmak için galibiyetin şart olduğu karşılaşmada 71-79’luk sonuçla Büyükçekmece istediğini almıştı.Erving Walker,Michael Roll ve Kahiem Seawrigth takımın sayı yükünü çekiyorlar.Beşiktaş’tan transfer edilen Murphy eski takımına karşı oynadığı ilk karşılaşmada etkili olmuştu.Predrag Samardziski çok istikrarsız.

Türk Telekom yerli rotasyonu olarak tecrübeli isimlere sahip olsa da bir türlü istiikrarlı katkıyı alamıyorlar.Sezon başında yaşadıkları büyük ribaund problemini son haftalarda yaşamadılar.Ben Woodside ,Eric Buckner ve Marcus Haislip takımın en skorer isimleri.J’Covan Brown ile yollar ayrıldı.

Erteleme maçı bu maçı değerlendirmek için kullanılmamalı ki iki takımında eksikleri vardı.İki takımında hücumda son maçlarda etkili performanslar sergilediler.Öncelikli tercih ÜST olmalı.

Tahmin: Üst (158.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın