Büyükçekmece – Darüşşafaka Doğuş Maç Analizi! (3 Nisan)

unver-erturkTürkiye Erkekler Basketbol Süper Ligi 24. Haftasında Demir İnşaat Büyükçekmece sahsında Darüşşafaka Doğuş’u ağırlıyor.

Büyükçekmece 4 hafta üst üste kaybettikten sonra geçtiğimiz hafta TED’i deplasmanda mağlup ettiler. Çok dar bir rotasyona sahipler. Antywane Robinson ve Erwing Walker takımın sayı yükünü çeken isimler. Michael Roll ve Seawright iyi katkı veriyorlar.

Darüşşafaka Doğuş sürprizler yapmaya devam ediyor. Hafta içi inanılmaz bir atmosferde deplasmanda Kızılyıldız’ı tam 19 sayı fark ile mağlup ettiler. Takım savunmasını tam anlamıyla yapmaya başladılar. Takımın net bir skoreri hala bulunmuyor. Her maç farklı biri skoru üstlenebiliyor. Wilbekin son maçlarda formda. Harangody’de ki düşüş devam ediyor. Ligde geçtiğimiz hafta Banvit’i mağlup ettiler.
Büyükçekmece rotasyon açısından ciddi sıkıntı yaşıyor. Ligin en geniş kadrosunda karşı zorlanacaklarını düşünüyorum. Ms 2.

Tahmin : MS 2 (6.5)

İlginizi Çekebilir

‌Büyükçekmece – Galatasaray Maç Analizi! (18 Mart)

‌‌Büyükçekmece düşme hattının 2 galibiyet üstünde Play-Off potasının da uzağında son haftalarda konsantrasyon eksiği yüksek …

Bir Cevap Yazın