Burnley – Sunderland Maç Analizi! (31 Aralık)

Burnley şu ana kadar evinde oynadığı hedef maçlardan hep istediği sonuçları aldı. İç saha maçlarını büyük bir dirençle oynuyorlar. Yıldız oyuncuları olmasa da sahaya iyi bir takım oyunu yansıtmaya çalışıyorlar. Geçtiğimiz haftalarda jeneriklik bir gol atan Hendrick bu maçta forma giyemeyecek. Ayrıca Marney’in de durumu belirsiz.

Sunderland kötü bir grafik çizmesine rağmen hala çok da karamsar bir puan durumu yok onlar için. Ancak oynadıkları oyun hala çok yetersiz. Defoe artık yaşlandı ve ondan daha az şey beklemeliler. “Yaşlı kurt”, yine de üstüne düşeni yapıp 8 gole ulaşmış durumda. Anşchebe onu 3 golle destekliyor. Kaleci Pickford,Forvet Watmore ve defans Mcnair bu maçta forma giyemeyecek. Ayrıca Pienaar,Manquillo ve Rodwell’in durumu belirsiz.

Zor bir karşılaşma olacağı kesin. İki takım için de hedef maç. Sunderland şuanda puana daha çok ihtiyacı olan taraf. Ben iki takımı da hücum hattında çok yeterli bulmuyorum. Kısır bir karşılaşma sonucunda iki takımın yenişemeyeceğini düşünüyorum.

Tahmin: 2.5 ALT (1.45) & MS 0 (2.90)

İlginizi Çekebilir

Athletic Bilbao – Espanyol Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bilbao ligde 43 puanla on altıncı sırada yer alıyor. Ligde çok amaçsız bir sezon geçiren …

Bir Cevap Yazın