Brooklyn Nets – Sacramento Kings Maç Analizi! (28 Kasım)

osman-cengizEldeki isimleri kısıtlı olan Brooklyn’de Lin hala dönmedi. Pota altından Rondae Hollis-Jefferson’da diz sakatlığından dolayı hala dönemedi. Son İndiana maçında sadece İndiana’nın son çeyrek savunmayı salmasından dolayı son 10 dakika iyi oynadılar. Takımın Bogdanovic ile birlikte en iyi silahlarından Brook Lopez 20 sayıyla oynadı. Savunma yapmayı beceremedikleri gibi skorerlikte de süreklilik sağlayamıyorlar.

Sacramento, Kasım başındaki deplasman turnesinde 4 maç kaybettiği süreden sonra silkelendi ve toparladı diyebiliriz. Gay gibi bir silahın yanında DeMarcus Cousins gibi yıldızla birlikte güzel işler çıkarıyorlar. Toronto ve Oklahoma’yı yendikten sonra Houston karşısında da iyi oynadılar ama Houston’ın sıcak ellerine teslim oldular.
Brooklyn’de Houston’daki rotasyon ve kalite yok. Kings onların biraz daha dengi gibi görünebilir ancak öyle değil. Keza sadece iki isimden değil, Koufos gibi potansiyali kısıtlı bir isimden bile katkı alıyorlar. Ayrıca Nets, Cousins, Gay, Koufos gibi sert isimlerin aşmakta zorlanacaktır. Ben Kings’in kazanacağını düşünüyorum.

Tahmin : (-3,5) Ms : 2

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Real Madrid Maç Analizi! (19 Haziran)

İspanya Ligi Lega Endesa’nın finalleri sürprizle başladı. İlk maçta kaybeden taraf olan son Euroleague şampiyonu …

Bir Cevap Yazın