Brooklyn Nets – Indiana Pacers Maç Analizi! (29 Ekim)

nba-player-betsSezonun ilk maçında Nets beklenmedik şekilde 117 sayı buldu ve boston deplasmanından kendilerinin de beklemediği bir skorla döndüler. Maç boyunca topu paylaşıp 3 sayı çizgisi ve civarında boş adamı bulmaya çalışarak hücum ettiler (Bogdanovic 21, Lin 18 ve kenardan gelen J.Hamilton 19) Boston’da sürekli 2li sıkıştırmalara gelerek işlerini kolaylaştırdı açıkçası. Bu maç bu “bomboş” şut pozisyonlarını bulabilecekler mi göreceğiz.

Indıana tarafına bakacak olursak çok iyi ve derin rotasyonu olan bir kadro kurdular. PG olarak J.Teague’i aldılar ve ilk maçta gördük ki Teague kendine gelmiş, takımı çok iyi yönetti (20s 8a). Bunun yanında M.Turner gibi bu sene MIP’in (en çok gelişim kaydeden oyuncusu) en büyük adaylarından olan bir pota altı oyuncusuna sahipler, ilk maçta 30s 16r ile oynadı. P.George ise şampiyonluk istediğini her fırsatta dile getiriyor, bu seneden çok umutlu ve çok hırslı.

Hal böyleyken ve bu kadro kalitesi farkları varken Indıana’nın zorlanmadan galip geleceğini düşünmekteyim. İddaa’da açılan -6.5 handikap bence gayet makul.

Tahmin: MS 2 (-6.5h)

İlginizi Çekebilir

Kızılyıldız – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (22 Mart)

Kızılyıldız’ın Euroleague’de artık şansı kalmadı. 8 sıraya girmek için önlerindeki tüm maçları kazansalar ve Baskonia …

Bir Cevap Yazın