Braga – Boavista Maç Analizi! (11 Eylül)

benjaminBraga, ligin standart takımlarından. Seviyeleri ne yükseliyor ne de alçalıyor. Ligde kendilerini ilk 4-5 e atmaktan başka hedefleri yok. Avrupa’ya gitme hedefleri için de bu pozisyonlar amaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Öyle yakın yıllarda en büyük başarıları da Avrupa liginde final oynamak oldu. Yine bu mecralarda boy göstermek isteyeceklerdir. Lige kötü başlamadılar, iki galibiyet bir beraberlikleri var. Maç öncesi de önemli bir eksikleri bulunmuyor.

Boastiva da lige fena başlamadı. Henüz mağlubiyet görmediler. İki beraberlik ve bir galibiyet elde ettiler. Az gol yiyen dirençli bir takım görüntüsü verdiler. Gerçi ortalamanın üzerinde bir takıma karşı ilk defa oynayacaklar. Bu maç onlar hakkında tespit yapmak için daha iyi sonuçlar verecektir. Konuk takımda da önemli bir eksik bulunmuyor.

Portekiz liginde ilk dört takımın diğer takımlara karşı ev sahibi üstünlüğü aşikar. Araların da ki son maçlara bakınca da Braga’nın kendi evinde ki üstünlüğü göze çarpıyor. Yine de oranın yansıttığı kadar kolay bir maç olacağını düşünmüyorum. Banko kuponlara yazılacak bir maçtan öte sistem ya da sürpriz kuponlarda değerlendirmeyi öneriyorum.

Tahmin: H0 (3.20)

İlginizi Çekebilir

Rusya – Mısır Maç Analizi! (19 Haziran)

Rusya, ilk maçında Suudi Arabistan karşısında 5-0’lık net bir galibiyet aldı. Ancak o maçın ölçüt …

Bir Cevap Yazın