Boston Celtics – Milwaukee Bucks Maç Analizi! (18 Nisan)

İlk maçı muazzam bir sona sahne olan maçta Boston Celtics uzatma gülen taraf olmuştu. Boston Celtics ilk çeyreği 12 sayı önde kapatsada 2. çeyreğe çok kötü başladı ve 12 sayı kadar geri düştü. Ancak sonradan savunmayı sertleştirip Terry Rozier en kritik yerlerde 3’lükleri atarak belki maçı takımına getiren oyuncu oldu.

Milwaukee’de Bledsoe kötü oyunu ve top kayıplarıyla öne çıkarken Antetokounmpo ve Middleton 66 sayı ile mücadele etti. Neredeyse Antetokounmpo, Middleton ve Brogdon dışında katkı alamadı Milwaukee. Böylece iyice yorulan oyuncular uzatmada çok etkili olamadı.

Terry Rozier maç topunda 3’lüğü attıktan sonra tam maç bitti derken Middleton üçlük çizgisinin çok gerisinden 0.6 saniyede imkansız denen bir üçlük atarak maçı uzatmıştı. Boston’ın savunması ve Al Horford’un eşleşmelerdeki avantajıyla maçı kazandılar diyebiliriz. Brad Stevens gibi bir koçun Milwaukee’yi ilk maçtan sonra iyice kitleyecek analizler yaptığını düşünüyorum. Boston Celtics seriyi 2-0’a getirip işlerini riske atmayacaktır.

Tahmin: MS 1 1.55

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Real Madrid Maç Analizi! (19 Haziran)

İspanya Ligi Lega Endesa’nın finalleri sürprizle başladı. İlk maçta kaybeden taraf olan son Euroleague şampiyonu …

Bir Cevap Yazın