Boston Celtics – Memphis Grizzlies Maç Analizi! (27 Aralık)

Doğu Konferansı’nın en iyi 3. takımı olan Boston Celtics yoluna aynı stabilite de devam ediyor. İsaiah Thomas emir komuta merkezinde ve geçen hafta doğunun MVP’si seçildi. Bugün ise rakipleri Memphis… Son maçta New York deplasmanında etkili oyunu ve benchten özellikle Kanadalı pota altı Kelly Olynyk’in ekstra oyunuyla kazanmasını bildiler. Eksiksiz bu maça çıkacaklar. Thomas’ın yanı sıra evlerinde skor için ekstra alternatifler her maç geliyor.

Memphis, orta şeritte yoluna devam ediyor. Dün Orlando’ya kaybedip bugün Boston’a konuk oluyorlar. Orlando maçında oyun anlamında eksik kaldılar. 3. çeyrek sonunda fark 25’lere çıktı. Oyundan koptuklarında toparlanmakta zorlanmaları onlara pahalıya patlıyor. Bu maç öncesinde Deyonta Davis ve Brandan Jright takımdaki yerlerini alamayacak.

Yorgun ve moralsiz olan Memphis, Boston’un uygulayacağı sert savunmayı aşmakta zorlanırsa yine maçtan kopabilirler. Ben Boston’un maçı kazanacağını düşünüyorum. Handikasız galibiyeti banko olarak öreceğim ancak oranın düşüklüğünü dert edenler handikaplı galibiyette değerlendirebilirler.

Tahmin: MS 1 (1.25) – MS1  (-6.5)

İlginizi Çekebilir

Atlanta Dream – Connecticut Sun Maç Analizi! (16 Ağustos)

Atlanta Dream sahasında Connecticut Sun takımını konuk edecek. Atlanta son 9 maçında sadece 1 galibiyet ...

Bir Cevap Yazın

Kapat