Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (28 Mayıs)

Bu harika serinin son maçına geldik. Bu seneki iki Konferans Finali’de 7. maça gidiyor ve izleyiciler adeta bayram etti. Boston Celtics cephesine bakarsak çok önemli eksiklerle buraya geldiler. Sahalarında onları geçmek oldukça güç. Ancak deplasmanlarda yokları oynuyorlar. Kenardan sadece Smart ve Morris’ten katkı geliyor. Zaten başka oyuncularda süre alamıyor. Jaylen Brown’a özel bir parantez, iç saha olsun dış saha olsun takımını sürükleyen ana oyuncu olarak gözümüze çarpıyor.
Cleveland ise sürekli bir dengesizlik içinde LeBron James her maçta ayrı ayrı harika performanslar sergilesede takımın geri kalanı sadece kendi sahasında çalışıyor. Bunun yanında Kevin Love’ıda son maçta sakatlığa kurban verdiler ve bu gece oynayamayacak. Ancak bununla birlikte Nance daha çok rotasyona girecek ve daha çok enerji verecektir.
Bu maçta net bir favori olduğunu düşünmüyorum. Özellikle Boston çok genç ve çok tecrübesiz. Ancak buna rağmen iyi iş yapıyorlar. Diğer tarafta bir LeBron James gerçeği var. Handikapla birlikte Cleveland tarafındayım.
Tahmin: Ms2 (+2.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den Günün Kuponu! (12 Ekim)

İdeal 990 – Buducnost – EA Milano (-6.5) MS2 1.70 992 – Zalgiris Kaunas – Baskonia (160.5) …

Bir Cevap Yazın

Kapat