Boca Juniors – Deportivo Cali Maç Analizleri! (21 Nisan)

koray-celiker-kingBoca Juniors Bolivar – Racing Club maçı öncesinde nispeten zorluk derecesi daha düşük bir maça çıkacak. Bu da liderliğini yüksek ihtimalle koruyacakları anlamına geliyor. Son maçlarda gol yollarındaki sorunlarını en azından iç sahada çözmüş görünüyorlar. Eleştiriler de bir nebze olsun azaldı.

Deportivo Cali gruplarda pek varlık gösteremedi. Deplasmanlar da oyun olarak dağıldıklarını gördük. Ligde de işler yolunda gitmiyor.

Boca Juniors handikaplı galibiyete yakın. Ancak bana özellikle bu düşük orandan pek de güven vermediklerini söylemek istiyorum.

Tahmin: H 1 (1.40)

erdem-kayaBoca Juniors 5 maç sonunda gruptan çıkmayı garantiledi. Cali karşısında 3 puana uzanırlarsa lider olarak çıkacaklar. Diğer tarafta ise Bolivar – Racing mücadelesi olduğundan biraz rahat olacaklar. Daha önemlisi ise bu maç sonrasında hafta sonu River derbisine çıkacaklar. Maç öncesi Orion, Diaz, Carrizo, Perez, Osvaldo ve Insaurralde gibi önemli isimler kadroda yer almıyorlar.

Deportivo Cali tarafında ise önemli gelişmelerden biri Kolombiyalı eski stoper Mario Yepes takımın başına getirildi. Kötü gidişatın ardından T.D Fernando Castro’nun görevine son verildi.

Arjantin’deki yoğun yağış iki takımında oyununu etkileyecektir. Bu kadar düşük orandan Boca Juniors galibiyeti önermek risk olacak. Oranı arttırmak açısından alternatif olarak TGS 2-3 denenebilir.

Tahmin: TGS 2-3 (2.10)

İlginizi Çekebilir

Barcelona – Sevilla Maç Analizi! (21 Nisan)

Kral Kupası finalinde Barcelona ile Sevilla karşı karşıya geliyor. Barcelona ligde rahatladıktan sonra Avrupa’da büyük …

Bir Cevap Yazın