Bilbao – Real Betis Maç Analizi! (30 Aralık)

Eurocup’dan elenen Bilbao Liga Endesa’da da 6 galibiyetle 9.sırada şuanda ve playoff resminin içinde kalmaya çalışıyorlar. Ancak son 4 maçta sadece 1 galibiyet alabildiler ve bir düşüş içerisindeler, son maçta ligin zayıf takımlarından Obradoiro’yu deplasmanda zor da olsa 6 sayı farkla yenerek biraz olsun moral kazandılar. Bamforth ve Mumbru takımın en önemli silahları ve bu maçta da koç Duran’ın en güvendiği isimler olacaklar.

Koç Tabak yönetimindeki Betis 5 galibiyete ulaştı ve şuanda 11. Sıradalar, toparlanmaya başladılar. Son 3 maçlarında 2 galibiyet elde ettiler ve yenildikleri maçta da Fuenlabrada’ya direnerek sadece 5 fark yediler. Özellikle son maçta kendi sahalarında Real’i yenmeleri ile birlikte ne kadar tehlikeli bir takım olduklarını göstermiş oldular. Yeni transfer Mahalbasic şuanda takımın en önemli silahlarından biri, Lockett da son maçlarda artan performansı ile dikkat çekiyor.

Düşüşte olan Bilbao kendi sahasında taraftarlarının önünde 2016 yılını galibiyetle kapatmak isteyecektir. Ancak karşılarında hazır ve istekli bir Betis var, işleri hiç kolay olmayacak. Son maçlarda gördüğümüz üzere Betis son topa kadar direnecektir ve Betis lehine açılan handikapın hayli değerli olduğunu düşünüyorum.

Tahmin: MS2 (+12.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın