Bilbao – Gipuzkoa Maç Analizi! (19 Mart)

fersu-yahyabeyogluBilbao son iki hafta üst üste aldığı mağlubiyetlerle playoff yarışında işini riske sokmaya başladı ve 8.sıraya kadar düştüler 11 galibiyette kalarak. Bertans, Mumbru ve Hannah üçlüsünün hücumda istikrarı sağayamamaları onları son iki maçta mağlubiyete götüren temel etkendi. Son 5 maçlarından üçünde 155 sayı barajı geçildi. Lig genelinde ise 77 sayı atıp 81 sayı yiyorlar.

Gipuzkoa sadece 4 galibiyet alabildi şuana kadar ve doğal olarak ligin son sırasındalar. Bu maça 4 maçlık bir mağlubiyet serisi ile geliyorlar ve ligde kalma şansları her geçen gün daha da azalıyor. Hücumdaki üretkenlik problemleri devam ediyor. Landry dışında takımda istikrarlı bir skorer olmaması işlerini bir kat daha zorlaştırıyor. Son 5 maçlarından üçünde 155 sayı barajı geçildi. Lig genelinde ise ortalama 71 sayı atıp, 84 sayı yiyorlar.

Playoff yarışından kopmak istemeyen Bilbao kendi seyircisi önünde tempoyu yükselterek farklı bir galibiyete gitmek isteyecektir. Artan tempo Gipuzkoa’ya da yarayacaktır ve bu nedenle de verilen sayı baremi geçilecektir.

Tahmin: Üst (155,5)

İlginizi Çekebilir

Euroleague

Barcelona – Bamberg Maç Analizi! (28 Ekim)

Koç Bartzokas ile iddaalı bir kadro kuran Barcelona son yılların en talihsiz takımları arasında bana ...

Bir Cevap Yazın

Kapat