Best Balıkesir – Uşak Maç Analizi! (18 Aralık)

Ege temsilcisi göreve koç Demir’i getirdikten sonra tam olarak istediği ivmeyi yakalayamadı belki ama geçen hafta hedef maçlardan biri olan TED karşısında galibiyeti kaptılar. Düşme potasından kurtulabilmek için artık kendi sahalarında denk rakiplerine karşı kaybetme lüksleri kalmadı. Williams ve Green’in takımdan ayrılmasının ardından guard pozisyonuna 2 takviye yaptılar ve koç isterse bu maçta yeni isimler Kelley ile Andrews’a süre verebilecek. Williams’ın gitmesinin ardından boyalı alanda tüm yük Golubovic’in sırtına binmiş durumda. Kısalar arasında da takımın en etkili ismi Culpepper.

Bir diğer Ege temsilcisi, koç Bulkaz’ın ekibi Uşak bu sezona geçtiğimiz yılların aksine kötü bir başlangıç yaptı. Yanlış yabancı seçimlerinden çıkarak taze isimler kattılar kadroya. Lyons’ın yerine Litvanyalı Vasiliauskas transfer edildi ve Balıkesir’e karşı süre bulması bekleniyor. Bu hafta içi de Monroe ile yollar ayrıldı ve bir uzun takviyesi yapılacak. McKissic’in sakatlıktan dönmesi, Harrison ve Kairys’in son maçlarda artan performansı Uşak adına sevindirici gelişmeler ki son maçta da kendi sahalarında denk rakiplerinden biri olan Büyükçekmece’yi yendiler.

Özellikle pota altında daha geniş bir rotasyona sahip olan formda Uşak sezonun hedef maçlarından biri olan bu mücadeleyi kazanacaktır. Balıkesir’in son topa kadar direnç göstereceğini düşündüğüm için Uşak’ın handikapsız galibiyetini öneriyorum.

Tahmin: Ms 2 (1.65)

İlginizi Çekebilir

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (24 Mayıs)

Boston Celtics sahasındaki 2 maçıda rahat kazanarak 2-0 öne geçmişti. Ancak deplasmandaki 2 maçı kaybetti. …

Bir Cevap Yazın