Best Balıkesir – Denizli Basket Maç Analizi! (19 Mayıs)

giray-ozkanTBL play-offlarında uzayan tek seri Best Balıkesir ile Denizli Basket arasında oynanan seri oldu. Bu maç serinin devamı açısından önemli ve tamam mı devam mı sorununa cevap alacağımız seri olacak. Best Balıkesir seride 2-1 önde. Deplasmanda oynanan ilk maçı kazanarak seriye ev sahibi avantajı ile başladı. Ardndan 2. maçta yenildi. Evinde oynanan ilk maçı alarak seriyi 2-1’e getiren taraf oldu.Kazanılan maçlarda 80 sayının üzerinde skorlar buldular. 2 maçta da Kelley skor ve asist olarak etkili oldu. İlk maçta çok yüzdeli şut attılar. Son maçta da %40 3 sayı yüzdesi ile oynadılar. Topun değerini rakipten fazla bildiler.

Denizli Basket ise seriyi kazanarak uzatmak amacında. Seri son maça kalmazsa senelerdir süren BSL inatlarını bir kez daha hayal kırıklığı ile sonlandıracaklar. Hiton Armstrong serinin bütün maçlarında ayakta kalan tek isim oldu. İyi ve sert savunma yapabildikleri zaman kazandılar.

Denizli Basket Armstrong yanında çıkaracağı ekstra isimler ile beraber bu maçı kazanmak arzusunda. Balıkesir izleyicisi ise Best Balıkesir’in en önemli destskçisi olacak. Sert bir maç bekliyorum.Bu sebeple 154.5 baremden alt önerim olacak.Handikap avantajı da değerli.

Tahmin: Alt (154.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın