Best Balıkesir – Acıbadem Üniversitesi Maç Analizi! (7 Mayıs)

unver-erturkTürkiye Erkekler Basketbol 1.Ligi’nde son hafta karşılaşmaları oynanıyor. Normal Sezonu 2.sırada bitirme hedefi olan Acıbadem Üniversitesi, Best Balıkesir’ e konuk oluyor.

Best Balıkesir 3 hafta üst üste kazanıp Play Off potasında 5.sıraya çıksa da son 3 haftada sadece 1 galibiyet alarak Sakarya’nın gerisine düştü. Sakarya’nın hedefi olmayan Eskişehir’i ağırlayacak olması nedeniyle büyük ihtimal ligi 6.sırada bitirecekler . Bugün Acıbadem’e kaybetmeleri durumunda Denizli Basket ile eşleşecekler. Acıbadem’i yenerler ise Denizli, Tofaş’ı devirirse Acıbadem Play-Off’larda rakipleri olacak. Eugene Kelly takımın sayı yükünü çeken oyuncu.

Acıbadem Üniversitesi son haftalarda çok kötü sonuçlar alıp 2.sırayı Denizli Basket’e kaptırsa da rakiplerinin geçtiğimiz hafta takılması ile tekrar 2.lik koltuğuna oturdular. Süper Ligde yıllarca oynamış başta Kerem Tunçeri olmak üzere bir çok tecrübeli isme sahipler.

Balıkesir sıralamada rahat durumda. Acıbadem 2.lik için kazanmak zorunda. Ms 2.

Tahmin : MS 2 (-14.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Olympiakos Maç Analizi! (26 Nisan)

Zalgiris normal sezonu 6. sırada tamamlamıştı. Saha dezavantajına rağmen deplasmanda kazandıkları maç sayesinde bugün seriyi …

Bir Cevap Yazın