Beşiktaş(B) – Adana ASKİ(B) Maç Analizi! (8 Kasım)

unver-erturkTürkiye Kadınlar Basketbol Ligi 4. Haftasında ligde henüz galibiyet alamayan Beşiktaş ve Adana ASKİ karşı karşıya geliyor.

Beşiktaş ligde son karşılaşmasında Yakın Doğu Üniversitesine mağlup olduktan sonra hafta içi Eurocup’ta evinde şok bir mağlubiyet aldı.Piestanske Cajky’e 75-79 mağlup olmaları moralleri alt-üst etti.Savunma ribaundlarında çok etkisiz oldukları karşılaşmada tam 14 hücum ribaundu verdiler.7 kişilik rotasyonla oynamaları bu sonuca sebep olabilir ama rakibin kalitesi,tecrübesi düşünüldüğünde Beşiktaş Takımı’nın kesin kazanması gereken bir maçtı.Pondexter,Ivankovic ve Şaziye takımın kilit oyuncuları.

Adana Aski rakibi Beşiktaş gibi ligdeki 3 karşılaşmasını kaybedip Eurocup’ta 2/1 yaptı.Ne gariptir ki Eurocup’ta Beşiktaş’ın mağlup ettiği takım S.Vidnoje ASKİ’yi,ASKİ’nin mağlup ettiği takım Piestanske Beşiktaş’ı mağlup etti.
İki takımında galibiyete çok ihtiyacı var.Kadro kalitesi olarak birbirine çok yakın takımlar.Beşiktaş’ın dar rotasyonla oynadığını düşünürsek Adana Aski handikap avantajıyla 1 adım öne çıkıyor.

Tahmin ; MS 2 (4,5h)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın