Beşiktaş Sompo Japan – Trabzonspor Medical Park Maç Analizi! (5 Mart)

unver-erturkBeşiktaş Sompo Japan bu sezon içerde ve dışarda aynı renkleri gibi SİYAH-BEYAZ.Oynadıkları 10 deplasman karşılaşmasından sadece 2 galibiyet alabildiler ki birisi ligin dibinde ki Türk Telekom diğeri de sezonun en yüksek 2. skorunu buldukları Trabzon deplasmanı.Geçtiğimiz hafta Play-Off hedefi için ligin son sırasında ki İstanbul BBSK karşısında çok zorlandıkları karşılaşmada farkı açma fırsatları varken karşılarına ‘’Yener Yılmaz-Özlem Yalman-Kerem Baki’’ hakem 3’lüsü çıktı ve dur dedi.2 teknik faul ile farkın açılmasını engelleyip Beşiktaş’ı geri attılar ve üstüne birde Culpepper’ı diskalifiye ettiler.Çalınan 2 teknik faulü birleştirsen bir pozisyon yapsan yarım teknik faul etmez de Beşiktaş gibi bir takım için bu kesinlikle bahane olmamalı.Maciej Lampe çok büyük oynuyor.Lamont Hamilton’un yükselişi devam ediyor.Elonu neredeyse her maç faul problemi yaşıyor.Darden çok kötü oynuyor,Engin takımı çok yavaşlatıyor.

Trabzon Medical Park geçtiğimiz hafta son periyoduna 9 fark ile geride girdiği Pınar Karşıyaka maçını kazanarak 3 maçlık mağlubiyet serisine son verdi.Damian Kulig çok etkili oynuyor.Dwight Hardy’nin çift hanelere çıkamadığı bir gün kazanmaları ancak böyle mümkün olur.Andrija Stipanovic kendini bilenler için hiç şaşırtılmayacak bir form grafiği çiziyor.Yeni trasnfer Courtney Fells ilk karşılaşmasında resmen çember dövdü ve 4 top kaybı yaptı.Derwin Kitchen bekleneni hala veremedi.

Play-Off hedefi olan iki takım için sezonun bundan sonraki bölümü açısından en önemli karşılaşmalarından birisi.Trabzon’un son maçlarda sayı bulma sıkıntısı yaşadığını gördük.Beşiktaş sezon başına göre daha iyi savunma yapıyor.Bu kritik karşılaşmada öncelik ALT seçeneği olmalı.

Tahmin: Alt (155.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın