Beşiktaş Sompo Japan – Demir İnşaat Büyükçekmece Maç Analizi! (8 Mayıs)

giray-ozkanBeşiktaş son maçta Banvit’e farklı yenilerek play-off şansını zora sokmak ile kalmadı,aynı zamanda Boby Brown’ı da kaybetti. Skorer oyuncu 2 maç ceza aldı. Beşiktaş ligin topu sven skorerlerine sahip bir ekip. Oyunu yönlendirecek oyuncuyu bulmakta zaman zaman zorlanabiliyorlar. Kazanılan maçlarda bile asist üzerinden oynamak problemleri mevcut. Skor yüklerini Boby Brown,Maciej Lampe,Lamont Hamilton,Randy Culpepper çekiyor.Maç başına 80.2 sayı atıyorlar.

Demir İnşaat Büyükçekmece ise ligin bir diğer play-off şansını zora sokan ekibi. 2 maç üst üste yenildiler.Yeşil Giresun ve Karşıyaka’ya karşı 12 sayı önde iken yenilmeleri dikkat çekti. 2 maçta da uzun savunmasını iyi yapamadılar. Karşıyaka’ya ribauntlarda bir çok ikinci şans sayısı verdiler. Skor yüklerini Michael Roll,Erwing Walker ve Kahiem Seawright çekiyor.Ceyhun Altay’da son maçlarda skorer bir oyun ortaya koyuyor.Maç başına attıkları sayı ise 79.8

İki ekip arasında ligin ilk devre sonunda oynanan maçı Büyükçekmece 86-76 kazanmıştı. Beşiktaş bu maça Boby Brown olmadan çıkacak.Bu maçı kazanacak takım da Gaziantep’in yenilgisi halinde play-off oynayacak. Bu nedenle handikap avantajını denemek tarafındayım.Alt seçimi de cazip.

Tahmin : MS:2 (+5.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Real Madrid Maç Analizi! (19 Haziran)

İspanya Ligi Lega Endesa’nın finalleri sürprizle başladı. İlk maçta kaybeden taraf olan son Euroleague şampiyonu …

Bir Cevap Yazın