Beşiktaş SJ – Fenerbahçe Maç Analizi! (28 Kasım)

unver-erturkBeşiktaş, Gaziantep deplasmanında çok kötü başladığı mücadeleyi 3. periyotta Elonu’nun harika performansı ile çevirip 10 sayılık üstünlüğü yakalamıştı. Ligin hatta Avrupa’nın hatta Dünya’nın en ilginç oyun tarzlarından birini sergileyen Gaziantep (Maç başına 40’a yakın 3’lük deniyorlar) 3. periyotta sadece 4 sayı atıp son periyot 33 sayı atınca maçı kazanmıştı. Hamilton sakatlıktan çıktıktan sonra en az 1-1 buçuk aya ihtiyacı olduğunu fazla kiloları ve güçsüzlüğü ile gösterdi. Ama sezon başında Beşiktaş’ın eski ‘’Koçu’’ Dentmann dışında herkesin gördüğü pota altı eksikliği Chinemelu Elonu’nun transferi ve Hamilton’un sakatlığının geçmesiyle gitmiş gibi gözüküyor. Cenk Akyol çok formda.

Fenerbahçe geçtiğimiz hafta sonu Karşıyaka engelini rahat geçtikten sonra hafta içi Eurolig’de de zayıf rakibi Strasbourg’u da rahat geçti. Çok geniş ve güçlü bir kadroları var. Datome sezon başına göre bambaşka bir durumda. Sorumluluk almaktan çekinmiyor. Vesely ve Udoh’un istikrarlı performansları devam ediyor. Topu hücumda çok iyi paylaşıyorlar, ribaundlarda çok etkililer.Takımın tek problemi oyunun koptuğu anlarda yapılan top kayıpları.

Akatlar Spor Salonunda seyircisiz oynanacak karşılaşmada daha hazır ve daha moralli Fenerbahçe maçı kazanır. İlk tercih handikapsız 2. Alternatif 164.5 ÜST.

Tahmin: MS 2 (1.30)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın