Beşiktaş (K) – Fenerbahçe (K) Maç Analizi! (28 Şubat)

giray-ozkanBeşiktaş son dönemde önemli galibiyetlere imza atıyor.Eurocup’ta Venezia’yı geçerek çeyrek finalde bir diğer temsilcimiz AGÜ’nün rakibi oldular.Skor yüklerini Cappie Pondexter,Luca Ivakovic,Jelena Milovanovic ve Şaziye İvegin çekiyor.Son lig maçında Hatay BŞB’yi yendiler.Son 3 resmi maçta da kırılma anlarını iyi oynamaları dikkat çekti.Maç başına 73.1 sayı ortalamasına sahipler.

Fenerbahçe ligin lideri.Euroleague Women’da da aynı durumdaydılar.Çeyrek finalde Wisla Krakow’a rakip oldular.Son 10 resmi maçta sadece 1 yenilgileri var. Allie Quigley, Jantel Lavender, Quanitra Hollingsworth ve Marissa Coleman takımın skor yükünü çekiyor.Maç başına 79.5 sayı atıyorlar.

BJK antrenörü Ömer Buharalı ile ligin ilk yarısında deplasmanda oynanan maçı 74-68 kazanmıştı.Fenerbahçe Euroleague seviyesine çıktığında durdurulması güç bir ekip ancak BJK’de son Eurocup maçında ve Hatay ve AGÜ gibi 2 önemli rakip karşısında iyi savunarak kazandı.Ev sahibi ekip lehine olan handikap değerli.Ardından bir alt bahisi denenebilir.

Tahmin: MS 1 (7.5) & ALT (144,5)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın