Beşiktaş – İstanbul Bşb. Maç Analizi! (29 Kasım)

giray-ozkanGeçen hafta sonunda Galatasaray LH’ye yenilen, hafta içindeyse Zenit’İ yenen Beşiktaş IF sahasında İstanbul BŞB’yi ağırlıyor.

Beşiktaş IF ligde 3 mağlubiyet ile 7. Durumda. Geçen hafta sonunda Galatasaray LH’ye yenilirlerken savunmada iyi gözükmediler. Hafta içinde ise tersi bir görüntü sergilediler ve Eurocup’ta bu sezon 84 sayının altına düşmeyen Zenit’i 73 sayıda tuttular. Takım oyununu çok iyi oynuyor, skoru rotasyonda dengeli dağıtıyorlar. Broekhoff, Armstrong, Holland, Johnson ve Lofton takımın çift haneli skor yapan oyuncuları.

İstanbul BŞB ise geçen hafta sonunda Fenerbahçe Ülker’e 35 sayı farkla yenildi. Son galibiyetlerini 3 hafta önce uzatmada Konyaspor’u yenerek aldılar. Takımın belirgin bir skor problemi var ve maç başına 70.85 sayı atıyorlar. Takımın skor yükünü Alex Stephenson, Alex Acker ve Zack Wright üstleniyor.

Beşiktaş son 10 gün içinde savunmada çok değişken performanslar sergiledi. Ancak skor üretiminde hiç düşmedi.İstanbul BŞB ise ligin 14. Sırasından yukarıya tırmanmak için oyunun skor bölümünü geliştirmek zorunda. Bol skorlu bir maç sonu ve devrede BJK’nin handikap aşmasını bekliyorum.

Tahmin: İY 1 (-7.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın