Beşiktaş – Eskişehir Basket Maç Analizi! (25 Aralık)

giray-ozkan

TBL’de skor sıkıntısı çekmeyen takımlardan olan Beşiktaş sahasında Eskişehir basket’i ağırlayacak. Beşiktaş ligin 82,0 ortalama ile en skorer ekibi. Ayrıca topu iyi paylaşan bir ekipler ve bu konuda da ligin en iyi 3 takımından biriler. Savunmalarında ise zaman zaman problemler yaşayabiliyorlar. Takımın skor yükünü Chris Lofton, John Holland, Hilton Armstrong, Ryan Broekhoff ve Jajuan Johnson çekiyor.

Eskişehir Basket ise ligin savunmada en sıkıntılı takımlarından biri. Maç başına 88,40 sayı yiyorlar. Hücumları da kötü ve İstanbul BŞB’den sonra ligin en az sayı atan 2. Takımı konumundalar. Skor yüklerini Jerome Randle, Matt Walsh, Craig Brackins çekiyor. Yeni transfer ettikleri Marcus Haislip, Beşiktaş Integral Forex maçı kadrosunda yer alacak.

Beşiktaş rakibinden daha etkili bir kadro ve sahasında lig maçı kaybetmedi. Eskişehir Basket ise son lig maçlarında ilk devre sonlarında farklı yenik durumda kaldı. Tercihim ev sahibinin ilk devre handikapını geçeceği yönünde olacak. Alternatifim ise üst bahsi. Oran arttırmak için ise 1/1 denenebilir.

Tahmin: İY 1 (-9.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın