Belçika – Panama Maç Analizi! (18 Haziran)

Belçika‘dan son dünya kupasından bu yana katıldığı tüm turnuvalarda underdog olarak başarı beklendi. Ancak bu turnuvada artık underdog takım olarak değil üst düzey favorilerin bir altındaki takım olarak lanse edilip, başarı bekleniyor. Zaten Almanya, Fransa, Brezilya ve Arjantin turnuvaya beklentilerin aşağısında başlayınca gözler biraz daha Belçika‘ya çevrildi. Şahsi olarak benim de turnuvada desteklediğim takımların başında geliyorlar. 3-4-3 veya 3-4-2-1 gibi ofansif bir yapıyla oynuyorlar. Vincent Kompany ve Thomas Vermaelen‘in hafif sakatlığı var. Riske edilmeleri beklenmiyor.

Panama Kuzey Amerika elemelerinden turnuvaya sürpriz yaparak girmiş gibi lanse ediliyor ama aslında pek de öyle olmadı. Turnuva boyunca savunmada çok diri kaldılar. Tecrübeli oyuncularla dolu kadrosunda genelde MLS ve Peru liginden oyuncular barındırıyorlar. Hücum konusunda sıkıntı yaşayan takım elemeleri 9 gol atıp 10 gol yiyerek kapattı.

Belçika Panama karşısında oyunu rakip alana yıkarak oynayacak ama gol gecikirse fark yapması riske girebilir. H 1 bahsinden ziyade KG Yok oldukça öne çıkan bir bahis olarak göze çarpıyor.

Tahmin: KG Yok (1.25)

İlginizi Çekebilir

Fransa – Hırvatistan Maç Analizi! (15 Temmuz)

Fransa, yarı finalde Belçika’yı 1-0 mağlup ederek finale yükselmeyi başardı. Böylelikle takım son iki büyük …

Bir Cevap Yazın