BC Aris – Aek Athens Maç Analizi! (18 Mayıs)

necaYunanistan’da play – off lar devam ediyor. Yarı final’de elenen 2 takım şimdi birbirlerinin rakibi ve 3.lük için mücadele edecekler. Seride 3 yapanın kazanacağı turda durum 0-0. Ev sahinin avantajı bu gibi maçlarda etkili olmakta. Aris yarı finalde Pana’ ya 3-2 mağlup oldu ancak oynadığı basketbol tatmin etti bu sahada oynadığı 2 maçta da Pana’yı ezdi geçti tabiri yanlış olmaz. Aris bu sahada bu sezon 16 maça çıktı ve sadece 2 kez mağlup oldu. Okoro White, Mc Neal takımın önemli oyuncuları.

Aek ise yarı final de Olympiakos’a 3-0 mağlup oldu ve hiç bir varlık gösteremedi. Özellikle dış sahada bozguna uğradılar diyebiliriz. Mavrokefailidis takımı ayakta tutan tek isim. Dış sahada sayı ortalamaları 68.7 genelde düşük skorlu skorlu karşılaşmalar oynamaktalar deplasmanlarda.

Aris Pana turundan yorgun çıkmış olsa da bu takımı daha motive etmiş olacaktır. İç sahada da bileği bükülmeyen bir takım. Aek dış sahada orta seviyede bir takım. Aris sahasında kazanacaktır. Aynı zamanda maçın alt olması da yüksek ihtimal deplasman ekibinin son Oli maçında pek iyi değildi. MS 1 ve Alt tercihlerim bulunmakta.

Tahmin : MS 1 (1.30) Alt (146.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın