Bayreuth – ULM Maç Analizi! (25 Eylül)

unver-erturkBayreuth geçtiğimiz sezonu küme düşme hattı ve Play Off potasının arasında bitirerek kendileri için normal bir sezon geçirdiler. Bu sezon kadrolarını büyük ölçüde koruyarak yaşı ilerlemiş oyuncularla yol ayrımına gittiler. ( Odum-34 / Xavier-31) Kadrolarında 30 yaş üstü sadece geçtiğimiz sezon Bonn’dan transfer edilen tecrübeli Wachalski bulunuyor. De’Mon Brooks, Trey Lewis ve Anderson takımın bazı önemli transferleri.
Ulm geçtiğimiz sezon büyük bir sürpriz yaparak normal sezonu 7.sırada bitirmesine rağmen final oynamıştı. Hiçbir seride saha avantajları olmamasına rağmen gösterdikleri mücadele gerçekten takdir edilmesi gereken bir başarıydı. Bu başarılı sezonun ardından diğer takımların aksine kadrolarını koruyup birkaç takviye ile güçlendiler. Baulkman, Karsten Tadda ve Hobbs takıma geniş rotasyon şansı veren transferleri.
Bayreuth hazırlık maçlarında Bamberg maçı dışında iyi bir görüntü verdi. Özellikle savunma anlamında geçtiğimiz senelere göre çok daha iyiler. Sezonun ilk karşılaşmasında sert bir karşılaşma bekliyorum. Öncelik ALT.

Tahmin : Alt (156.5)

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe Doğuş – Olimpia Milano Maç Analizi! (22 Şubat)

Fenerbahçe 22 maçta aldığı 15 galibiyetle 3.sırada yer alıyor. Oynadıkları son 7 maçın 6sını kazandılar. …

Bir Cevap Yazın