Bayreuth – Ludwigsburg Maç Analizi! (26 Kasım)

osman-cengizÇıkışına güzel oyunla devam eden Bayreuth geçen hafta Tübingen deplasmanında maçın genelinde hakimiyetini hissettirerek 77-87 kazanmasını bildi. Amerikalı pota altı De’Mon Brooks o maçta yine dümenin başındaydı. Savunma sertliğinin yanı sıra dış atışlarda da katkı verebiliyor. Kyan Anderson ve Trey Lewis takımın en önemli silahlarından ve dış atışlarda en büyük sorun rakipler için. Takımın tamanından katkı alabiliyorlar.

Reisen Ludwigsburg, atarak var olamaya çalışan takımlardan birisi. Özellikle pota altındaki isimlerin ekstra katkıları bunda çok önemli. Jack Cooley 14,8 sayı 6,6 ribaund, Alman Johannes Thiemann’da 9,5 sayı 4,5 ribaund ortalaması yakaladı. Bu sezon en az sayıyı Avrupa’nın en iyi savunma takımlarından Frankfurt’a karşı attılar. Genel olarak 80-95 arası atıyorlar. Ama hücumdaki kadar savunmada becerikli olmadıklarından dolayı yemeyede engel olamıyorlar.

Formda Bayreuth, savunma zaafları olan rakibine karşı sayı atmakda zorlanmaz. Ludwigsburg’un sıcak ellerininde boş durmayacağını düşünüyorum ve sayı bareminin aşılacağını düşünüyorum. Bayreuth galibiyeti de alternatif olabilir.

Tahmin: 158.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Golden State Warriors – Houston Rockets Maç Analizi! (23 Mayıs)

Son şampiyon Golden State bu seride ilk maçı deplasmanda kazanmıştı. Houston ne kadar ligi 1. …

Bir Cevap Yazın