Bayern Münih – Real Madrid Maç Analizi! (13 Mart)

Bayern Münih bu sezon Almanya Ligi’ni forse etmesinin yanı sıra Euroleague’de de başarılı sonuçlar aldı. Çeyrek finale çıkma yolunda alacakları ekstra bir galibiyet Alman ekibine çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. 4.’lük için yarıştığı Kuban ve Galatasaray’a karşı bugün Real Madrid karşısında çıkarabilecekleri bir galibiyet ev sahibi takımın hanesine 1 galibiyetten fazlasını yazdıracak. Aslında hücum yönünden son 2 maçta beklentilerin altında kalsalar da bugün daha yüzdeli atabilecekleri düşünüyorum. Özellikle Malcolm Delaney’e bugün çok iş düşecek.

Real Madrid de peri masalı gibi sürdürdüğü sezona aynı şekilde devam ediyor. CSKA Moskava karşısında aldıkları yenilgi de onları durdurmadı. 45 maçta sadece 1 kez yenildiler. Durdurulamaz hücum varyasyonları var. Final Four’a kalma yolunda en iddialı takım olarak görülüyorlar. Dontaye Draper ile Jaycee Carroll son maçlarda oynamadı. Rudy Fernandez, Nikola Mirotic, Sergio Rodriguez  ve Sergio Llull takımın önemli isimleri.

746 kodlu maçta aslında çekişmeli bir maç olmasını beklemek mümkün. Fakat Bayern Münih güçlü ekiplere karşı hemen hemen her maçta fazla varlık gösteremedi. Bu akşam ise ev sahibinden iyi bir hücum performansı bekliyorum. En azından son 8’e kalmak için daha konstantre oynamak zorundalar. Real Madrid’in ise +75 sayı atacağı aşikâr. 160.5 üstüne yönelmekte fayda var.

Tahmin: 160.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (25 Mayıs)

Banko 555 – Atl. Nacional – Colo Colo MS 1 : 1.55 557 – Corinthians …

Bir Cevap Yazın