Bayern Münih – Frankfurt Maç Analizi! (14 Mayıs)

koraycelikerBayern Münih – Frankfurt serisinde durum 1-1. 2 takım da evlerindeki maçları kazanarak eşitliği bozamadı. Bayern Münih bu sezon daha çok 8 kişi üzerinden sonuca gitmeye çalışıyor. Nihad Djedovic ve John Bryant‘a kenardan gelerek Heiko Schaffartzik katkıda bulunuyor. Bu seriyi geçmeleri için diğer oyunculardan daha çok verim almaları gerekir. Zaten evlerinde oynadıkları maçta 4. periyotta oyuna ağırlığını koyabildiler.

Frankfurt ise bu sezon evinde oynadığı maçlarla adından oldukça söz ettirdi. Ancak deplasmanda maç kazanmaları gerekiyor. Bu da seviyelerine göre oldukça zor bir iş. Açılan -10.5’luk handikap durumu özetliyor. Onların da tıpkı Bayern Münih gibi kullandıkları 8 kişilik bir rotasyonları var. Tek farkları ilk 5 oyuncularının daha fazla süre alması. Yine de sahada kalan oyunculara topu iyi paylaştırdıklarını söylemek mümkün.

Seride oynanan 2 maç bize gösterdi ki ilk yarılarda iki takım da birbirine üstünlük kuramıyor. Oyun maçın 2. yarısında şekilleniyor. Bu yüzden ilk yarıda handikap avantajını kullanmak gerektiğini düşünüyorum. Sürprize gitmek isteyenlere 2/1 öneririm.

Tahmin: İY 2 (+5.5h)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Günün Kuponu! (20 Mayıs)

İdeal 404 – Chievo – Benevento MS 1 : 1.50 410 – Gornik Zabrze – …

Bir Cevap Yazın