Barcelona – Laboral Kutxa Maç Analizi! (5 Haziran)

fersu-yahyabeyogluBarcelona ilk maçta özellikle savunmada kendini aştı çok iyi bir performans. Evlerinde sezon boyu çok iyi bir performans sergilediklerini biliyorduk ama Laboral gibi bir takımı sadecd 57 sayıda tutabilmek ekstraydı. 3 sayı savunmasını çok iyi yaptılar ve Laboral’in güçlü olduğu alanlardan biri olan ribaundlarda ezici bir üstünlük sağladılar. Tabi asıl faktör rakibin maestrosu Adams’ı devre dışı bırakıp sadece 2 sayuda tutmalarıydı.

Laboral beklentilerin aksine yarı finalin ilk maçında dağılmış ve sezonu kapatmış gibi göründü, sezonun genelinin aksine çabuk pes ettiler. Barcelona’nın sert savunmasının dışında boş üçlükleri de kaçırdılar sadece 5/24 ile oynadılar. Ribaundlarda ise çok zayıf kaldılar. Hanga ve Tillie dışında hiç konsantre değillerdi. Sert Barcelona savunmasına karşı pas trafiğini kuramayan ve Adams’ın devre dışı kalmasıyla organize olamayan Laboral asistler üzerinden de sayı bulamadı.

Bu maçta Laboral’in seri kalanı için bir mesaj vermek isteyeceğini ve bunun için de ayağa kalkabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle Adams başta olmak üzere standart seviyelerine yükseleceklerdir. Barcelona da zaten hücumda istim üzerinde yani artık biraz daha skorlu bir maç izleyebileceğiz, 154.5 barem bu maç için az.

Tahmin: Üst (154.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın