Barcelona – Fenerbahçe Ülker Maç Analizi! (6 Mart)

Avrupa Ligi Top 16 E Grubu’nda bugün temsilcimiz Fenerbahçe Ülker deplasmanda Barcelona ile karşılaşacak. Ev sahibi takım son zamanlarda oldukça formda. Maciej Lampe’ın sakatlığı da takım düzenini etkilemedi. Geçen sezon Gaziantep BŞB’de oynayan Joey Dorsey kenardan gelip iyi katkı veriyor. Son maçta Anadolu Efes karşısında 1 saniye kala tiplediği topla maçı uzatmaya taşıyıp takımının maçı kazanmasında büyük bir rol oynamıştı. Juan Carlos Navarro ve Ante Tomic ikilisi bugün dikkat etmemiz gereken oyuncuların başında olacak.

Fenerbahçe Ülker de son dönemlerde oldukça formda. Ancak bu formda döneminde bile hala kafamda soru işaretleri bulunuyor. Oyun kurucu bölgesine transfer edilen Pierre Jackson son maçta sadece 3 dakika sahada kaldı. Bugün daha fazla süre almasını beklemek hayalcilik olmaz. Son maçlarda Bo Mccaleb ve Kleiza’nın performansı yükseldi. Tofaş maçında Koç Obradovic Bjelica’ya sinirlenip oyuncusunu soyunma odasına yollamıştı. Bu hareket takım içinde olumlu/olumsuz etkiler yaratacaktır.

729 kodlu maçta Fenerbahçe Ülker’e açılan 8.5 handikap fazla gibi görünse de Barcelona gibi güçlü takımlarla oynadığınızda yaşanacak en ufak konsantrasyon kayıpları direkt skorboarda etki eder. Bu yüzden taraf bahsinden ziyade iki takımın da birbirini durduramayacak hücum varyasyonlarının olduğunu düşündüğümden 154.5 üstünü öneriyorum.

Tahmin: 154.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (23 Mayıs)

İdeal 432 – Cruzeiro – Racing Club MS 1 : 1.40 433 – Univ. De …

Bir Cevap Yazın