Banvit – Uşak Sportif Maç Analizi! (6 Nisan)

giray-ozkanBanvit ligde durduralamıyor. Sadece 1 kez yenilen ekibin o mağlubiyeti de deplasmanda yaşandı ve son iç saha mağlubiyetlerini Unics Kazan karşısında 27 Kasım 2013’te aldılar. Son 5 aydır sahalarında mağlubiyetleri yok. Takımın savunması ligin en iyi 2. savunması. Sahalarında skor güçleri arıyor. Takımın skor yükünü Mejia, Rowland, Simmons ve Davis üstleniyor.

Uşak Sportif ligde play-offa kalacak ekiplerden biri. Takım sponsor desteği olmadan bu duruma gelerek büyük takdir kazandı. Geçen hafta sürpriz sayılabilecek bir mağlubiyet yaşasalar da rakiplerinin kadro kalitesi düşünüldüğünde bu durum normal kabul edilebilirdi. Savunma konsantrasyonları iyi durumda. Takımın skor yükünü Warren, Hollman ve Carter üstleniyor. Bu isimlerden Warren hücum organizasyonunu, Carter dış alan savunmasını Hollman ise pota altı savunmasını iyi yapıyor. Zupan ve Orhan gibi 2 iyi forvet ile de hücumları şut tehdidi kazanıyor.

Banvit sahasında bu sezon hiç lig mağlubiyeti yaşamadı. Geçen hafta Trabzonspor maçında 2. Deplasman mağlubiyetlerini yaşayacaklarken uzatmada maçı çevirdiler. Bu onlar için bir uyarı niteliğindeydi. Bu maça tempolu başlayacaklarını ve ilk devre handikapını aşacaklarını düşünüyorum. Alt ise diğer önereceğim bahis.

Tahmin: İY 1 (-6.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın