Banvit – Torku Konyaspor Maç Analizi! (3 Nisan)

giray-ozkanBSL’de son haftaların sorunlu ekiplerinden Banvit oyun kurucu rotasyonunda ki sorun nedeniyle geçen hafta sonunda Darüşşafaka’ya yenildiler. Skor yüklerini A.J Slaughter,Adrien Moermann,Gasper Vidmar ve Dominique Johnson çekiyor. Maç başına 83 sayı atıyorlar. Ribauntlarda etkililer. Can Maxim Mutaf uzun bir sakatlığın ardından bu maç ile takıma dönecek.

Torku Konyaspor hafta içinde Dionte Christmas’ı kadroya kattı. Tecrübeli ancak istikrarsız bir skorer olan Christmas süre bulması halinde oynayacak. Sean Williams’ın iyileşmesi,Christmas’ın katılımı ile takımda 7 yabancı oldu. 1 yabancı bu maçta tribüne çıkacak. Haftalar sonra 3 yabancı ile değil 6 yabancı ile parkede yer alacaklar. J.R Bremer,J.R Reynolds ve Byron Mullens mevcut olan kadroda skorer oyuncular. Maç başına 70.8 sayı atıyorlar. Savunmaları ile sorun yaşatmaya çalışıyorlar.

Banvit sahasında kolay kolay kaybetmeyen bir ekip. Bandırma’da sadece Uşak ve Efes maçlarını kaybettiler. Ancak Konyaspor’da düşme korkusunu yaşamamak için mücadele etmek zorunda. Handikap bana avantajlı gözüküyor. Bu avantajı değerlendirerek MS:2 tercihim olacak.

Tahmin : MS:2 (17.5)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan 4.77 Kazandırdı!

İDEAL 791 – Andorra – Barcelona (TS:165.5) ÜST – 1.70 | 81-85 792 – Fenerbahçe – …

Bir Cevap Yazın