Banvit – TED Kolejliler Maç Analizi! (20 Mart)

giray-ozkanBanvit geçen hafta sonunda tahminlerin aksine rahat bir Uşak galibiyetine imza attı. Antrenörleri Selçuk Ernak oyun kurucu rotasyonunda Fortson’ın gidişi ile yaşanan eksilmenin takım içinde giderileceğini ve yeni bir transfer düşünmediklerini açıkladı.Bu söylem Ernak’ın 2 genç oyuncu İsmail Cem Ulusoy ve Tolga Geçim’e olan güveninden kaynaklanıyor.Ama asıl güvencesi kariyerinde Panathinaikos gibi bir ekip olan A.J Slaughter. Takımın skor yükünü Slaughter dışında Adrien Moermann,Dominique Johnson ve Gasper Vidmar çekiyor. Maç başına 83.4 sayı atıyorlar. Sahalarında kolay kolay maç kaybetmiyorlar.

Ted Kolej istikrarsız bir takım. Ellerinde çok değerli oyuncular var. Ancak Kalin Lucas zaman zaman takımına istediği oyunu oynatamıyor. Tecrübeli oyun kurucu dışında skor yükünü Martynas Gecevicius,Viktor Sanikidze ve Marko Tomas’ta çekiyor. Maç başına 78.5 sayı atıyorlar. Ribauntlarda etkili bir takımlar.

İki takımın Ankara’da oynanan ilk devre mücadelesinde 2 uzatma sonunda kazanan taraf Ted Kolej olmuştu. Bu kez de 9 sayılık bir fark yemeleri zor.Handikap avantajı değerli. Ardından yükselen baremden alt denenebilir.

Tahmin: MS 2 (+8.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın