Banvit – Fenerbahçe Maç Analizi! (7 Mart)

giray-ozkanBanvit iyi başladığı maçta hakemlere ve yorgunluğa mağlup düşerek Eurocup’tan elendi geçen hafta içinde. Artık tek hedefleri ligde iyi bir yerden play-off’a girebilmek. Fortson iki ucu keskin bıçak oyununu geliştirip takıma yarar sağlamaya başladı. Skor yüklerini Courtney Fortson, Adreien Moermann, Dominique Johnson, A.J Slaughter ve Gasper Vidmar çekiyor. Maç başına 84,0 sayı ortalamasına sahipler.

Fenerbahçe hafta içinde Kızıl Yıldız’ı bu sezon 4. kez yenerek Euroleague’de grup liderliğini sürdürdü. O maçta takımın yorgunluğu maçın başında hissettiğini ancak gerek Obradovic uyarıları, gerekse seyirci faktörü ile maçı kazanacak coşku ile oynadıklarını söylemekte yarar var. Skor yüklerini Bogdan Bogdanovic, Luigi Datome, Boby Dixon, Jan Vesely ve Ekpe Udoh çekiyor. Maç başına 83.7 sayı ortalamasına sahipler.

İki takımın ligin ilk devresinde oynadığı maç 84-75 Fenerbahçe üstünlüğü ile bitmişti. Aralarında oynanan son 5 maç belirlenen baremlerin üzerinde bitti ve üst bahisine kazandırdı. İki takımın son resmi maçlarına bakıldığında bir alt seçimi mantıklı gözükse de bu hafta sonunda bu mantığın kazanamadığını birden çok maçta gördük. Önce üst sonra ise MS 2 seçimlerim var.

Tahmin: 159.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın