Banvit – Büyükçekmece Maç Analizi! (24 Nisan)

unver-erturkTürkiye Basketbol Süper Ligi 27.haftasında Banvit sahasında Demir İnşaat Büyükçekmece’yi ağırlıyor. Banvit son 4 haftada 3 mağlubiyet aldı. Bu mağlubiyetlerin 3’üde deplasmanda gelmişti. Kazandıkları tek karşılaşmada da Konya’yı maçın sonunda 2 fark ile mağlup edebilmişlerdi. Bu sezon sahalarında oynadıkları 13 maçta 11 galibiyet aldılar. Fortson’un ayrılışından sonra daha fazla süre alan Slaughter iyi performans sergilese de son maçlardabüyük sıkıntı yaşıyorlar. Moerman çok formda.

Demir İnşaat Büyükçekmece son 4 haftada aldığı 3 galibiyet ile Play Off potasına yaklaştı. Geçtiğimiz hafta Galatasaray’ı sahalarında devirerek çok kritik bir galibiyet aldılar. Onlar için bu karşılaşma olmasa da son hafta Beşiktaş karşılaşması her şeyi belirleyen mücadele olacak. Michael Roll takımın sayı yükünü çeken isim. Ervin Walker son haftalarda çok formda.

Banvit haftaya Karşıyaka deplasmanına gidip sahasında Play Off hedefi olan Beşiktaş’ı ağırlayacak. Bu karşılaşmalardan önce hata yapma lüksleri yok. Son haftalardaki kötü gidişi Büyükçekmece’yi devirerek sona erdirirler.

Tahmin: MS 1 (-7.5h)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın