Bandırma Kırmızı – Pertevniyal Gençlik Maç Analizi! (9 Ocak)

Bandırma Kırmızı ligin genç ekibi. Kadrolarında sadece 1 yabancı var. Sahalarında 4 maç kazandılar. Maç başına 76.7 sayı atıyorlar. Hasan Emir Gökalp, Tonye Jekiri, Talat Alp Altunbey, Eray Akyüz ve Rıdvan Öncel takımın skorer isimleri. Ana takım Banvit’İn maçları sebebiyle her maç değişik bir kadro ile oynamak durumunda kalabilmeleri ise handikapları.

Pertevniyal ise ligin bir diğer genç ekibi. Ancak onların kadrosunda Adem Ören, Nedim Yücel gibi tecrübesi üst seviyede isimlerde mevcut. Takıma son olarak Anadolu Efes’ten Oğulcan Baykan’a katıldı. Genç forvet çifte lisansla her iki kulüpte de oynamaya devem edecek. Kadrolarında yabancı oyuncu yok. Skor yüklerini Sertay Gürsu, Ege Arar ve Nedim Yücel çekiyor. Maç başına 70.5 sayı atıyorlar. Ligin lideri Sakarya BŞB’yi yenebilmeleri potansiyellerinin göstergesi.

Pertevniyal maça kara yolu ile geldi. Ve ulaşımda yaşanan sorun nedeniyle de şehre geç ulaştı.Ancak maç 1 gün sonraya ertelenince hazırlık yapacak zamanı buldular. Handikap avantajı ile MS:2 önerim olacak.

Tahmin: MS 2 (-8.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Baskonia Maç Analizi! (12 Ekim)

Zalgiris Kaunas, Jasikevicius’la birlikte rüya gibi bir sezon geçirmişti. Kendi liglerinde yine kaybetmeyerek başladılar. Ancak …

Bir Cevap Yazın

Kapat