Bandırma Kırmızı – Darüşşafaka Maç Analizi! (9 Mart)

TB2L’de haftanın kapanış maçı Bandırma’da Bandırma Kırmızı ile Darüşşafaka arasında oynanacak. Bandırma Kırmızı son haftalarda aldığı seri galibiyetler ile ligden düşmemek için savaşacağını kanıtladı. Takım son 3 maçta küme düşme hattında da rakibi konumunda olan Pertevniyal ile İstanbul DSİ ve Final Gençlik gibi ekipleri yendi. Takımın geçen hafta yaşadığı galibiyette baş rolü 1996 doğumlu Tolga Geçim üstlendi. Genç kadrolarına yeni ekledikleri Harvey Todd’da önemli bir katkı veriyor. Takımın skorunu Cenk Şekeroğlu, Todd ve Ahmet Fatih Cantitiz üstleniyor.

Darüşşafaka ise ligden çıkmak amacıyla kurulan kadrodan istediği verimi alıyor. Takımın son 7 maçta mağlubiyeti yok. Tecrübeli kadronun skor yükünü Ersin Görkem, Lyn Greer ikilisi üstleniyor. Nedim Yücel skor ve ribaund katkısını üst düzeyde tutuyor.

Bandırma Kırmızı süregelen çıkışına devam ettirmek için bu maçı da ritmini kaybetmeden oynamak isteyecek. Darüşşafaka son deplasmanlarda kazanırken çok önemli farklar yapamadı. Ben handikap avantajının kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

Tahmin: MS 1 (+14.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın