Bandırma Kırmızı – Büyükçekmece Maç Analizi! (15 Nisan)

TB2L’den düşmesi neredeyse kesinleşen Bandırma Kırmızı sahasında Büyükçekmece Basketbol’u konuk ediyor. Bandırma Kırmızı ligden düştü gibi. Ligde kalmaları ancak Pertevniyal ve Maliye Milli Piyango’nun kalan maçlarını kaybetmesi ve onlar ile ikili ya da üçlü averaja girmeleri ile mümkün olabilir. İki takıma karşı da ikili averajda üstünler. Ancak ligde kalma hevesleri yok gibi. Son 3 maçı da kaybederek rakipleri ile aralarında bir uçurum yarattılar. Bu uçurumu kapatacak son şansı da bugün kullanacaklar.

Büyükçekmece ise son maçlarda sakatlık sorunlarıyla boğuşuyor. Son maçta Alican Güney döndü. Ancak Ahmet Kaplan sakatlandı ve kadroya giremedi. Paris ve Esat küçük problemler ile oynamaya devam ediyor. Son 4 maçı da kaybettiler.

 

Bandırma Kırmızı’nın yenilgisi onların seneye TB3L’de olması anlamına geliyor. Bu durum Banvit yönetiminin genç oyuncu yetiştirme hedefine çok engel olmayacak bir durum. Büyükçekmece play-off hedefi için yukarısında bulunan 3 takıma yetişmek ve kalan 4 maçta onların 1 yenilgisine bakmak durumunda. İstanbul’da oynanan maçı 62-52 kazanan Büyükçekmece bu maçta handikapa takılabilir.

 

Tahmin: MS 1  (+6.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın