Bamberg – Kızılyıldız Maç Analizi! (15 Kasım)

necaEurolig’de çift mesai haftası İlk günde ise Bamberg sahasında Sırp temsilcisi Kızılyıldız’ı konuk edecek. Bamberg takımı Almanya da fırtına gibi esmeye devam ediyor çıktıkları 10 maçıda kazandılar. Avrupada ise 6 maçta 2 galibiyetleri olmasına rağmen iyi bir oyun sergilediklerini söyleyebilirim. Çünkü kaybettikleri maçlar hep kalburüstü takımlara karşı hemde 1-2 sayı bandında kaybedilen maçlardı. Strelnieks,Miller ve Causer takımın sayı yükünü üstlenen isimler. İç sahada tempolu oyunu seviyorlar.

Sırp ekibi Kızılyıldız vasat bir kadroya sahip. Hücumda istediklerini yapmakta zorlanıyorlar. Çıktıkları 6 maçın sadece 1 dışında attıkları sayı ort. 67. Bu kupada bu skorda kalırsanız kaybetmeniz yüksek ihtimal. Jenkins, jovic iyi katkı sağlıyorlar ara sıra Bjelica yardım ediyor ancak genel anlamda düşük skorlar elde etmekteler.

Bamberg’in kadro kalitesi ve oyun anlayışı deplasman ekibine göre çok üst düzeyde Bamberg sert ve dişli bir ekip deplasman ekibinin hücumda yaşayacağı sıkıntıları düşünürsek ev sahibinin iç saha formu ile 1/1 seçeneği bizlere kazandıracaktır.

Tahmin : 1/1 (-2.5/-5.5) 2.25 & MS 1 : 1.30

İlginizi Çekebilir

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder Maç Analizi! (24 Nisan)

Utah Jazz seride ev sahibi avantajını alamamıştı. İlk maçı Oklahoma’da 8 sayı farkla kaybetmesine rağmen …

Bir Cevap Yazın