Badalona – Manresa Maç Analizi! (28 Mart)

fersu-yahyabeyoglu10 galibiyetle 12.sırada bulunan ev sahibi son 3 maçta aldığı 2 galibiyetle bir çıkış yakalamış durumda. Paul ve Vidal bu maçta da Badalona’nın en güvendiği isimler olacaklar. Sutton ve Mallet de son maçlarda onlara en önemli desteği sağlayan isimler oldular. Maç başına rakip potalara 78 sayı gönderip potalarında ise 81 sayı görüyorlar. Son 3 maçlarından ikisinde de 154 sayı barajı geçildi.

Manresa 7 galibiyette kalarak 16.sıraya kadar düştü ve artık düşme potasının içindeler, bu maça tam 7 maçlık bir mağlubiyet serisi ile çıkacaklar. Musli, Simon ve Foster dışında hücumda fazla etkili silahları yok. Bazen Grigonis de onlara eşlik etmeye çalışıyor. Ligde ortalama 70 sayı atıp 80 sayı görüyorlar potalarında. Ancak deplasmanlarda denk güçlere karşı zaman zaman iyi hücum performansları serigileyebiliyorlar.

Düşme potasından kurtulmak isteyen ve bu maçı hedef olarak gören Manresa’nın hücum performansını yukarı çekeceğini düşünüyorum ki 75 sayıya bence ulaşacaklar. Badalona da son maçlardaki etkili hücum performansı ile 80 sayıyı rahatlıkla geçecektir, üst seçeneği bize göz kırpıyor.

Tahmin: Üst (154,5)

İlginizi Çekebilir

Porto – Liverpool Maç Analizi! (14 Şubat)

Porto bu sene Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alıp grubu ikinci sırada …

Bir Cevap Yazın