Badalona – Gipuzkoa Maç Analizi! (8 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluBadalona son maçlarda üst üste mağlubiyetler alırsa düşen takımlardan biri olabilir, oldukça dikkatli olmaları gerekiyor. Şuanda 11 galibiyetle 14.sıradalar. Son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Ev sahibinde sakatlıklar oldukça can sıkıyor. Rakovic’in oynaması beklenmiyor. Takımın en önemli 3 ismi Paul, Vidal ve Sutton’ın da durumları şüpheli. İç saha maçlarında ortalama 154 sayı atılıyor.

Gipuzkoa’nın ufak da olsa bir şansı var ligde kalabilmek adına ancak bunun için hem hiç hata yapmamaları lazım hem de rakiplerinin çok az maç kazanmaları gerekiyor, yani işleri biraz mucizeye kalmış durumda. Landry, Dean ve Vrkic takımlarını sırtlamaya çalışacaklar. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 159 sayı oluyor.

Denk güçlerin mücadelesinde Badalona muhtemel eksikleri ile atarak kazanmak isteyecektir ama hücum performansları hayli düşecektir. Bunun yanında Gipuzkoa zaten deplasmanlarda savunmada problem yaşayan bir takım ama buna karşın hücum performanslarını biraz olsun yukarı taşımayı başardılar. Ancak 158 sayı baremi bence yüksek bu maç için.

Tahmin: ALT (158.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın