Avellino – Reggiana Emilia Maç Analizi! (24 Mayıs)

necaİtalya’da Play -off heyecanı devam ediyor. Avellino sahasında Emilia takımını konuk edecek. Seride 2-1 üstün olan tarafa Emilia. Geçtiğimiz maçı hakkıyla kazanan Avellio seriyi tekrar buraya taşımak istiyor. Çünkü iç sahada iyi oynayan ve sezon boyunca 84.3 sayı ortalaması tutturan bir Sidigas Avellino takımı var elimizde. Nunnaly hızlı ve seri bir oyuncu Cervi pota altında etkili ve play – off larda performansı arttı. Acker ve Buva’yı da unutmamak lazım. Buva ve Cervi pota altını domine etmekteler. Bir diğer oyun kurucu ülkemizde de forma giyen Ragland‘da atmosferle havaya giren isimlerden.

Emilia ilk 2 maçı evinde kazandıktan sonra son maçta pek bir varlık gösteremedi. Lavrinovic çok erken faul hakkını doldurdu. Golubovic de formsuz ve doğal olarak pota altını tutamadılar. Kaukenas,Aradori ve Della Vella bu gibi isimler skorer ancak savunma bazında biraz noksanlar.

Geçtiğimiz maçta ev sahibinin taraftarı büyük bir atmosfer yaşattı. İlk maçtaki havasına devam edecek olan Avellino iç sahada kolay sayı imkanları bulacaktır. Son maçta farklı mağlup olan Emilia da bu maçta gerçek kimliğini göstermek için daha fazla mücadele edecektir. 2 takımda da hızlı oynayabilen ve etkili skorerler bulunmakta. Barem tam sınırda olsa bu maçın hakkı üst diye düşünüyorum.

Tahmin : Üst (158.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın