Austria Klagen – Liefering İddaa Tahmini! (24 Temmuz)

necaLige bu sezon yükselen Klagen takımı kendi sahasında Liefering takımını konuk edecek.Bu sezon yükseldikleri ligde tabiki ilk amaç ligde tutunabilmek.İddialı bir kadro kurduklarını söylemek mümkün bu kadroyla da bu ligde bir çok takımın canını yakacaklardır.Takım kadrosuna baktığımızda sırp oyuncuların olduğunu görüyoruz o eski yugoslav futbolundan esintiler serpinleşmiş olabilir kanısındayım.Hücum hattında Flark isimli golcüleri var bu düzeyde bulunan kariyeri olan bir futbolcu ligin ilk maçında da gollerine tanıklık edebiliriz.

Liefering takımı ise Üst ligde yer alan Salzburg’un pilot takımı olduğu için geçtiğimiz sezon bir üst lige yükselemedi diyebiliriz.Çünkü ligin 2. yarısında  rakip tanımadan 4-0 5-0 gibi farklı galibiyetlerle müsabakalardan ayrılan Liefering ligin sonlarına yaklaştıkça özellikle son 6 hafta tamamen kimlik değiştirdi ve puan dahi çıkaramadılar.Tabi ki bunda en önemli etken pilot takım olduğu için üst lige yükselememesi kuralı olmasıydı.

Ligin ilk maçında zevkli bol gollü bir karşılaşma izleriz.2 takımında özellikleri golleri gösteriyor ilerleyen haftalarda bu oranları bulamayabiliriz.

TAHMİN : 2,5 ÜSTÜ 1,45

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın