Augsburg – Darmstadt Maç Analizi! (17 Ekim)

ulas-eskiturkAugsburg en büyük hayal kırıklıklarından bir tanesi. Halen toparlanabilmiş değiller.Milli ara öncesi Leverkusen deplasmanında 1 puan çıkarsalar da hücum anlamında futbollarını beğenmedim.Bugün de karşılarında iyi bir savunma takımı olacak. Hücumda yine zorlanacaklarını düşünüyorum. Oynadıkları 8 maçta sadece 5 puan toplayabildiklerini hatırlatalım.

Darmstadt savunma futbolu ile ön planda olan bir takım. Ancak son haftalarda oyunlarında daha fazla keyif verici gelişmeler oluyor. Artık ofansif futbolu da ara ara düşündüklerini görebiliyoruz. Özellikle kendi sahalarında iyi baskı kurmayı başarabiliyorlar. Ancak güçleri sınırlı. Yine de küçümsenecek bir ekip değiller. Şimdiye kadar 10 puan topladılar,onlar için yeterli bir performans. Bu performanslarının üstüne koyarak devam etmelerini bekliyorum.

Augsburg sahasında bu maçı kazanma adına çok çaba harcayacaktır.Riskler de alınacaktır.Ancak Darmstadt konsantre olduğu sürece,erken gol yemediği sürece zor kaybedecek bir ekip.Kontralar ile gol bulabilirler.Benim bu maç için tercihim Darmstadt kaybetmez olacak.

Tahmin ; H2 (1.75)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın